درباره فروشگاه عطر زند و قوانین فروش

گالری زند در سال ۱۳۷۰ خورشیدی (۱۹۹۱ میلادی) در مرکز تجاری گلستان فعالیت خود را آغاز نمود. ما مفتخر بوده‌ایم که با بیش از ربع قرن تجربه با کلیه برندهای برتر دنیای عطر و لوازم آرایشی در خدمت شما مشتریان گرانقدر باشیم.
این گالری اولین گالری حرفه‌ای در زمینه عطر و لوازم آرایش در شهرک غرب می‌باشد که برای بهبود امر خدمات رسانی به شما عزیزان وب‌سایت تخصصی Zand Perfumes را راه اندازی کرده تا بتوانید با بهره گیری از خدماتی نظیر حق انتخاب گسترده تر، سفارش عطرهای نایاب و کمیاب، صرفه جویی در زمان جهت خرید، اطمینان به اصالت کالای خریداری شده، خرید عطرهای نوستالژیک که یاداور خاطرات روزهای خوب شما می‌باشد و هزینه ارسال رایگان به تمامی نقاط ایران، دریافت مشاوره از تیمی حرفه‌ای، اطلاع از عطرهای جدید موجود شده در گالری زند که جزو بزرگترین کلکسیونرهای عطر ایران می‌باشد بهره‌مند شوید.

ضمانت ارسال سلامت کالا


این فروشگاه تمهیدات لازم برای ارسال کالا در سلامت کامل را دیده است و از طریق شرکت‌های حمل و نقل معتبر اقدام به ارسال کالا می‌نماید.

شرایط فروش


مشتریان گرامی که از این وب‌سایت فروشگاهی اقدام به خرید کالا می‌نمایند، قوانین و شرایط خرید و فروش تجارت الکترونیک را مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران پذیرفته‌اند.همچنین خریداران با آگاهی کامل از قوانین فروشگاه که در همین صفحه درج شده‌ است اقدام به خرید از وب‌سایت نموده‌اند و به آن قوانین احترام می‌گذارند.این فروشگاه حداکثر تا هفت روز پس از تاریخ دریافت مرسوله کالاهای فروخته شده‌ی خود را که به روش خرید آنلاین فروخته شده است، پس می‌گیرد به شرطی که کالای فروخته شده از حالت آکبند خارج نشده باشد.در صورتی که جعبه‌ی کالا خراب شده باشد این فروشگاه امکان عودت کالا را طی ۷ روزی که در بلا به آن اشاره شده بود نخواهد داشت.
در صورتی که کالای شما شامل گارانتی‌های شرکت‌های تجاری واردکننده آن محصول باشد در صورت بروز خرابی یا ایراد مطابق شرایط گارانتی مندرج همراه کالا عمل خواهد شد و این فروشگاه گارانتی کننده آن دسته از کالاها نیست.

  • بالا